Днями національна комісія, яка займається державним регулюванням у сфері енергетики і комунальних послуг, затвердила нову методику розрахунку тарифів на доставку газу. А це означає, що тарифи на транспортування газу зростуть удвічі.

Як відзначається, українські газовики переконали представників профільного регулятора у тому, що необхідно переглянути тарифи щодо транспортування газу. Відтак, передбачено, що оплата за доставку газу буде здійснюватися рівними частинами щомісяця: споживач буде платити за газ однакову суму і влітку, і взимку.

Якщо говорити простими словами, то українці недоплачуватимуть за послуги під час морозів, і переплачувати в середині року.

«Рівномірні платежі споживачів протягом року дозволять операторам ГРМ отримати ресурс необхідний для обслуговування і модернізації мереж. У свою чергу, це дозволить підвищити безпеку і безперебійність розподілу природного газу», — розповідають у газовій компанії.

Окрім цього, передбачається і підвищення заробітної плати для газівників, яку хочуть встановити у розмірі 13 500 грн. в місяць. Підмітимо, що така зарплатня дорівнює середній зарплаті в сфері промисловості.